Chovatelská stanice labradorů  z Trojánku. VÍTÁME VÁS

Náš chov loveckých psů má počátek v r.1972, kdy jsme si pořídili prvního pejska vícebarevného anglického kokra. V roce 1980 nám byla přiznána chovatelská stanice z Trojánku. Posléze nám učarovali labradorští retrívři a tak jsme si pořídili naši první černou fenečku Black Suzi Golden Erinor. Po dlouhém vyjednávání a čekání nám přibyly z Belgie černá Kelby´s Zita, potom čokoládová Kelbyś Adina. Obě získaly mnoho titulů výstavních i pracovních.

Celých 10 let mi byl velikým kamarádem pejsek ICH "U" Great Guy Tetřeví dvůr-Pady, výstavní i pracovní pes, za kterého vděčím Báře Protivánkové. Dnes mám doma jeho dceru Chitu, která má stejnou pracovní vášeň a milou povahu.

K ní přibyla i jeho vnučka Evelyn Lab´s Valley-Lara. Labradoří smečku doplňuje pes dovezený z Ruska Gilles Cantuel Defino, absolutní vodař s milou a přátelskou povahou. Do mojí CHS přibyli i dva krátkosrstí ohaři, oba mají čistě německý původ. Jsou vášniví aportéři, milují vodu, povahy mají bezkonfliktní. Všichni moji psi u mě zůstávají do konce svého života, je o ně pečováno s láskou, kterou mi oplácejí.

Soukupovi

Aktualizace:                  Počet návštěv od 15.10.2008: